POMÁHÁME BUDOVAT ÚSPĚŠNÉ ZNAČKY

ING. PETRA VÍŠKOVÁ - RESEARCH AND MARKETING CONSULTANT, MODERATOR, FACILITATOR

Petra Víšková (*1970) působila od roku 1995 v marketingovém oddělení společnosti Opavia-LU (původně Čokoládovny), součásti koncernu Groupe Danone. Během své téměř dvanáctileté kariéry zde řídila jednotlivé značky ( např. BeBe - uvedla na trh BeBe Dobré ráno, Piškoty), segmenty výrobků (Nutrition & Health) včetně nových (např. trvanlivé měkké pečivo) i celý trh - naposledy zastávala pozici Marketingového manažera pro Slovensko, člena řídícího výboru.

Kromě přímého řízení portfolia a marketingového mixu jednotlivých značek (vč. uvedení řady novinek nebo naopak redukce portfolia, vývoje designu, realizace řady reklamních kampaní a promočních akcí, atp.) řídila i umbrella aktivity Opavia a oblast BTL a PR (např. logo Opavia, charitivní program Opavia Dětem atp.). Absolvovala řadu interních i externích vzdělávacích programů, vč. mezinárodních (např. Marketer a Mark Manager Groupe Danone, Dynergie, MASS, CIMA aj.) a získala některá ocenění (např. Obal roku, Mobile Europe Award atp). Po dobu mateřských dovolených externě působila v oblasti výzkumu trhu, marketingového poradenství a tréninků, copy-writingu aj.

Pro společnost CONFESS Research pracuje Petra od roku 2006, z toho několik let na pozici Research Director. Od roku 2013 působí jako Research a Marketing Consultant a vede projekty pro vybrané klienty v oblasti FMCG, financí, IT a služeb. Je zároveň i vyhledávanou moderátorkou kvalitativního výzkumu a facilitátorkou workshopů. Kromě toho se podílí na výukových a tréninkových programech společnosti (semináře na VŠE, tréninky pro klienty, školení moderátorů atp.). Pravidelně se účastní odborných konferencí a seminářů včetně zahraničních, zejména organizovaných QRCA a ESOMAR, jejichž je členem (např. QRCA San Diego 2013, QRCA Las Vegas 2011, QRCA/AQR Praha 2010, ESOMAR Insight, Milano 2007).

 

Petra je absolventkou VŠE v Praze a ve volném čase se věnuje výtvarným činnostem, psaní a rekreačním sportům se svou rodinou.

 

Aby se mohla více věnovat svým různorodým zájmům (výtvarné činnosti, psaní, atp.) a rodině, od dubna 2013 působí v CONFESS Research na exkluzivní externí bázi.

 

NAŠE VÝHODY

inovace zkušenost spolehlivost entuziasmus praktické výstupy

NAŠI KLIENTI

zobrazit vše