POMÁHÁME BUDOVAT ÚSPĚŠNÉ ZNAČKY

RADKA MALIK - ACCOUNT MANAGER/MODERÁTOR

Radka Malik (* 1979) ještě před zahájením studia sociální a kulturní antropologie na Západočeské univerzitě nasbírala cenné pracovní zkušenosti ve Velké Británii. Během svého dvouletého pobytu zde se významnou měrou zasloužila o expanzi mezinárodní telekomunikační společnosti Vanco Euronet na český trh.

Nicméně již tehdy inklinovala k psychologii, prošla tedy pracovní praxí na britské psychiatrické klinice NHS National Trust a lidskému vědomí, podvědomí (i nevědomí :-) se dále věnovala i po návratu do ČR. Během svého působení v zahraničí zdokonalila své jazykové schopnosti, které stvrdila složením jazykové zkoušky CAE (Cambridge Advanced English) na British Council Prague.

V marketingovém výzkumu trhu působí od roku 2000. Nasbírala praktické zkušenosti jak v mezinárodních společnostech (Milward Brown, Synovate), tak i v lokálních (Factum Invenio). Prošla všemi oblastmi výzkumné práce a řízení projektů. Z počátku se soustředila na kvantitativní, zejména concept a produktové testy vč. in-hall, postupem času se ale začala věnovat zejména kvalitativním metodám, jejich moderování a analýze. Patří mezi vyhledávané moderátory na českém trhu.

V CONFESS Research působí od roku 2010 na pozici Account Manager. Nejčastěji se zabývá testováním komunikace, U&A, identifikací a explorací „consumer insight“, vč. práce s nadstandardními cílovými skupinami pro B2C i B2B (odborníci, etnické skupiny atp.). Kromě oblasti FMCG a služeb má i dlouholeté zkušenosti s projekty pro farmaceutické klienty a neziskové organizace. 

Ve svém volném čase ráda poznává cizí města a kultury, zejména asijské a zajímá se o přírodní léčbu a masáže.

NAŠE VÝHODY

inovace zkušenost spolehlivost entuziasmus praktické výstupy

NAŠI KLIENTI

zobrazit vše