POMÁHÁME BUDOVAT ÚSPĚŠNÉ ZNAČKY

WEBINÁŘ 4.10.2016! NEUROMARKETING: PRAVDIVÁ REAKCE ZÁKAZNÍKŮ

Nahlédněte díky neuromarketingu do hlav vašich zákazníků. Zjistíte i to, co by vám vědomě neřekli.

TENTO WEBINÁŘ UŽ PROBĚHL. MŮŽETE SE VŠAK PŘIHLÁSIT NA DALŠÍ, KTERÉ PLÁNUJEME. NEBO SI PŘEČTĚTE VÍCE O NEUROMARKETINGOVÉM VÝZKUMU. NÍŽE NAJDETE I KONTAKTY PRO PŘÍPAD ZÁJMU O NEURO VÝZKUM.

 

Co to je neuromarketing?

Neuromarketingový výzkum spolehlivě měří biometrickou reakci mozku zákazníků na vaši marketingovou komunikaci. Tyto podvědomé pochody mají zásadní vliv na to, zda si zákazníci vyberou právě vaši značku a produkt.

Po tomto webináři budete vědět, jak s využitím neuromarketingu vyřešit následující situace, na kterých závisí váš komunikační a prodejní úspěch:

Na tomto webináři poznáte neuromarketing tak, abyste se uměli sami rozhodnout, zda jej v budoucnu využijete. Povíme si více o následujících tématech:

Neuromarketing je výrazně dostupnější!

Zavedli jsme novou metodiku neuromarketingového výzkumu, která dále posouvá osvědčené postupy biometrického měření, nicméně je o třetinu levnější. Proto si neurotestování může dovolit mnohem více firem než dříve. Třeba i vy.

Máme hodně zkušeností

Erika Flégrová - expertka na neuromarketing v CONFESS Research

Jak se zúčastnit tohoto webináře

Upozorňujeme, že všechny webináře jsou určené pro zadavatele výzkumu (marketingové a výzkumné pracovníky firem) a akademickou veřejnost.

Připojíte se 4.října? Těšíme se na vás!

Za celý tým CONFESS Research

Hanka Kloučková

     

NAŠE VÝHODY

inovace zkušenost spolehlivost entuziasmus praktické výstupy

NAŠI KLIENTI

zobrazit vše