POMÁHÁME BUDOVAT ÚSPĚŠNÉ ZNAČKY

DALŠÍ HOTOVÉ NEUROTESTY TV REKLAM ZA PŘÍJEMNOU CENU

Právě jsme otestovali dalších 18 televizních reklam pomocí neuromarketingu. Jejich výsledky můžete získat za fajn cenu. Je mezi nimi i vaše reklama?

Pravidelně testujeme vybrané televizní reklamy z českého trhu pomocí neuromarketingu. Přesně víme, které momenty v divákovi vyvolávají pozitivní emoce, které naopak negativní, co upoutalo jeho pozornost nebo jak spot aktivuje nákupní chování zákazníka. Důležitých výstupů je mnohem více.

Máme čerstvé neurotesty dalších 18 televizních reklam z prosince 2016. Výzkum je hotov, známe výsledky a vy si je můžete koupit za výhodnou cenu. Zjistěte více o nabídce hotových neurotestů a výstupech, které můžete získat. Nebo jděte rovnou na seznam všech otestovaných reklam, jejichž výsledky si můžete pořídit. Můžete si objednat i jiný spot z vaší kategorie produktů, jehož výsledky vás třeba posunou správným směrem ve vašem vlastním marketingu

S dotazy a objednávkami se na vás těší manažerka neuromarketingu v CONFESS Research Erika Flegrová na telefonu + 420 731 179 379 nebo e-mailem flegrova@confess.cz.

Více o neuromarketingu a jeho využití najdete ZDE.

 

NAŠE VÝHODY

inovace zkušenost spolehlivost entuziasmus praktické výstupy

NAŠI KLIENTI

zobrazit vše