POMÁHÁME BUDOVAT ÚSPĚŠNÉ ZNAČKY

POSLEDNÍ ŠANCE VYUŽÍT VOUCHER V HODNOTĚ 55 TISÍC KČ!

Stačí jen objednat neurotest do konce roku 2016, a to bez větších detailů. Konkrétní zadání, realizace testu i uplatnění voucheru až v roce 2017.

Jsou tu Vánoce, čas dárků. Pokud jste se připojili k našemu webináři o neuromarketingu v říjnu, máte jeden dárek i od nás - voucher na základní neurotest jednoho reklamního spotu konkurence v hodnotě 55 tisíc Kč. Byla by škoda přijít o takovou sumu. 

Abyste o ni nepřišli, objednejte si u nás neurotest vlastní reklamy do konce roku 2016, a to i bez větších detailů. Na konkrétní zadání a realizaci budeme mít další 3 měsíce až do konce března 2017. Stačí jeden telefonát nebo e-mail a ušetříte 55 tisíc Kč za neurotest konkurenčního spotu.

Na objednání máte už jen:

Budu ráda, když mé nabídky využijete. Chci, abyste o tak velký dárek nepřišli. Pokud si potřebujete připomenout, jak Vám neuromarketing pomůže dělat ještě lepší reklamu a v čem jsou jeho výhody, podívejte se SEM nebo mě kdykoliv kontaktujte. 


ERIKA FLEGROVÁ, CONFESS Research, Manažerka neuromarketingu,+420 731 179 379, flegrova@confess.czwww.confess.czMeet me on LinkedIn

NAŠE VÝHODY

inovace zkušenost spolehlivost entuziasmus praktické výstupy

NAŠI KLIENTI

zobrazit vše