POMÁHÁME BUDOVAT ÚSPĚŠNÉ ZNAČKY

UŠETŘÍME VÁM MILIONY KORUN Z NÁKLADŮ NA MÉDIA

Kdo by nechtěl ušetřit miliony korun. Máme prověřený tip, jak výrazně ulevit vašemu mediálnímu rozpočtu a přitom zachovat nebo dokonce zvýšit efekt reklamy.

Umíme vám ušetřit 25% mediálního rozpočtu a přitom zachovat efekt reklamní kampaně nebo jej dokonce zvýšit. Od našich klientů víme, že to funguje! Jejich obvyklé měsíční náklady na média jsou 4 miliony Kč. Díky nám šetří 1 milion Kč měsíčně, takže několik milionů Kč za celou reklamní kampaň. Už chcete šetřit? Obraťte se na Eriku Flegrovou, manažerku neuromarketingu v CONFESS Research

 

JAK UŠETŘIT MILIONY KČ NA MÉDIÍCH?

Pomůže nám neuromarketing, který jako jediná metoda přesně identifikuje scény v reklamě, které nemají žádný efekt nebo jí dokonce škodí. Spot je pak možné zkrátit z 30 na 20 sekund a přitom zachovat jeho efekt nebo jej dokonce navýšit. 

Díky mnohaletým zkušenostem s neuromarketingem umíme navrhnout optimální zkrácenou verzi reklamy tak, aby v ní zůstalo vše, co drží její výkon. Šetříte 25% z mediálního rozpočtu. 

Cena za neurotest je mnohonásobně nižší než obvyklá úspora na médiích za jediný měsíc kampaně. Vyplatí se to! 

 

VIDEO

Podívejte se na krátké video. Erika Flégrová, naše manažerka neuromarketingu vám v něm ukáže, jak to funguje. Uvidíte, jak vypadají výstupy z neurotestu. Video se otevře na našem YouTube kanále. 

PUSTIT VIDEO NA YOUTUBE

 

MÉDIA ZDRAŽUJÍ, ÚSPORA BUDE JEŠTĚ VYŠŠÍ

Od ledna 2017 se zvyšují ceny médií. Vaše úspora tak může být ještě vyšší!  

 

OZVĚTE SE, BRZY VÝRAZNĚ ULEVÍTE SVÉMU ROZPOČTU

Obraťte se na Eriku Flegrovou, manažerku neuromarketingu v CONFESS Research. Ráda zodpoví vaše dotazy nebo můžete rovnou objednat neurotest. Realizace neurotestu včetně zadání i výstupů trvá maximálně 3 týdny, někdy jej stihneme i za 2 týdny. Chcete více informací o neuromarketingu? Všechny detaily vám ráda vysvětlí Erika nebo se podívejte na naši stránku ZDE

Kontakty na Eriku najdete zde.

 

 

NAŠE VÝHODY

inovace zkušenost spolehlivost entuziasmus praktické výstupy

NAŠI KLIENTI

zobrazit vše