POMÁHÁME BUDOVAT ÚSPĚŠNÉ ZNAČKY

ZRYCHLUJEME NEUROVÝZKUM! VÝSTUPY UŽ DO 5 DNŮ.

Díky stovkám dodaných neurotestů jsme dokonale poznali procesy realizace a zpracování výstupů. Takže je dokážeme optimalizovat tak, abyste stále dostali špičkové výstupy, ale v mnohem kratším čase. Třeba za 5 dnů.

I precizní biometrický výzkum umíme dodat rychle a zároveň ve výborné kvalitě. Kdy je možné mít výsledky neurotestu do 5 pracovních dnů a kdy za 2 až maximálně 3 týdny?

HOTOVÉ NEUROTESTY VYBRANÝCH SPOTŮ JIŽ ZA 5 DNŮ

Desítky neurotestů TV reklam z poslední doby máme již hotové. Pokud je mezi nimi váš TV spot, dodáme vám výstupy do 5 pracovních dnů. Čtete správně, za pouhých 5 dnů máte výsledky základního neurotestu na stole nebo v mailu. Záleží jen na tom, zda máme neurotest právě vaší reklamy již "na skladě". 

Proč máme tolik neurotestů již hotových? Během realizace velkých neurotestů TV reklam simulujeme respondentům reálné prostředí celého reklamního bloku několika reklam za sebou. Vidíme tak, zda hlavní testovaná reklama vystupuje dostatečně z reklamního bloku a jak si vede oproti ostatním. Biometrické reakce diváků však máme na všechny reklamy daného reklamního bloku.Takže jich máme spoustu již otestovaných. 

Třeba je mezi hotovými neurotesty právě váš TV spot, ke kterému rychle a za fajn cenu můžete získat výsledky základního neurotestu. Uvidíte sekundu po sekundě, co ve vašem spotu funguje, co ne, jaké emoce v divákovi reklama vyvolává. A to vám dá šanci upravit a zvýšit efekt daného spotu a spoustu poučení pro vaše příští reklamy.

VÍCE O SLUŽBĚ "HOTOVÉ NEUROTESTY...

SEZNAM VŠECH HOTOVÝCH NEUROTESTŮ... 

Našli jste mezi hotovými neurotesty Vaši reklamu a chcete rychle a za přátelskou cenu její výsledky? Kontaktujte manažerku neuromarketingu Eriku Flegrovou. 

 

STANDARDNÍ NEUROVÝZKUMY ZA 2-3 TÝDNY

Standardní neuromarketingové výzkumy, které nemáme předem hotové, trvají od zadání, přes rekrutaci, realizaci, zpracování a předání výstupů maximálně 3 týdny. Často je stihneme za 2 týdny. To je pořád rychlé, co říkáte? Oproti již hotovým neurotestům (viz výše) můžete dostat mnohem více užitečných výstupů a ovlivnit řadu parametrů výzkumu. Můžete se rovnou podívat jaké ZDE.

Neuromarketing je jistota. Spolehlivě řekne, zda reklama bude bude mít chtěný efekt, které scény fungují a které jí škodí. Před spuštěním nákladné kampaně budete mít šanci vychytat nedostatky, přestříhat spot a zvýšit jeho výkon. Navíc získáte spoustu poučení do budoucna.

Neurotest díky příznivější době realizace snadněji zařadíte před spuštění celé kampaně, abyste ji mohli na základě výstupů zefektivnit. Nebojte se využít neurotest ani v průběhu běžící TV kampaně. I tehdy můžete TV reklamu výrazně posunout v jejím výkonu pro zbytek kampaně.

Chcete vědět více o neuromarketingu, v čem vám bude užitečný či jaké výstupy dostanete? Můžete si přečíst více ZDE nebo kontaktujte manažerku neuromarketingu Eriku Flegrovou, ráda vám odpoví dotazy nebo rovnou zajistí realizaci výzkumu.

 

NAŠE VÝHODY

inovace zkušenost spolehlivost entuziasmus praktické výstupy

NAŠI KLIENTI

zobrazit vše