POMÁHÁME BUDOVAT ÚSPĚŠNÉ ZNAČKY

NEUROMARKETING: NEJPRAVDIVĚJŠÍ ODPOVĚĎ ZÁKAZNÍKŮ JE BEZE SLOV

Neuromarketing měří biometrickou reakci mozku zákazníků na vaši reklamu, titulní stránku časopisu a další vizuální komunikační prvky. Většina našeho nákupního rozhodování probíhá na podvědomé úrovni. Proto výzkum podvědomých reakcí zákazníků formou neurotestu vítězí nad většinou jiných tradičních výzkumných metod v přesnosti výstupů.

CO TO JE NEUROMARKETING

Neuromarketingový výzkum spolehlivě měří biometrickou podvědomou reakci mozku zákazníků na vaši marketingovou komunikaci. Tyto podvědomé pochody mají zásadní vliv na to, zda si zákazníci vyberou právě vaši značku a produkt. Data snímáme pomocí EEG senzorů na hlavě respondentů, bez dotazů a slov. Měříme jen reakci mozku - pozitivní nebo negativní emoční zaujetí, aktivaci pozornosti a další reakce při sledování reklamy nebo jiného testovaného prvku komunikace. S dotazy či objednávkami je tu pro vás manažerka neuromarketingu v CONFESS Research Erika Flégrová na telefonu + 420 731 179 379 nebo e-mailem flegrova@confess.cz.

ZKUŠENOSTI NAŠICH KLIENTŮ

Realizovaný neurovýzkum ukázal kolegům v marcommu potenciál této výzkumné metody, která je pro mnohé z nich zatím čerstvou novinkou. Získané „learnings“ budou moci použít i v budoucích kampaních. Jan Krejčí, Senior Market Research Specialist, O2

Neurotest nám ukázal, jak přesně náš TV spot upravit a na základě tohoto testu jsme náš TV spot vylepšili. Teď půjde do TV a my už se těšíme na reálný přínos! Také velmi oceňuji spolupráci s Erikou Flegrovou. Ta jako manažer projektu byla k nezaplacení. Šárka Opatrná, Marketing Specialist, Sberbank

Neurotestování s Confessem považujeme za velmi užitečné. Navržené úpravy spotů nám pomohou zvýšit účinnost marketingové kampaně. Spolupráce s Erikou Flegrovou a jejím týmem byla přátelská, bezproblémová a efektivní. Mgr. Petra Rubánková, Market Research Specialist, Raiffeisenbank

TIP: HOTOVÉ NEUROTESTY VAŠÍ REKLAMY ZA FAJN CENU

Máme hotové neurotesty vybraných reklamních spotů. Možná je mezi nimi i ten váš. Výsledky tak můžete mít za výhodnější cenu. Můžete si objednat i jiný spot z vaší kategorie produktů, jehož výsledky vás mohou posunout správným směrem ve vašem vlastním marketingu. Podrobnosti o této službě a seznam otestovaných spotů najdete ZDE. S dotazy a objednávkami se na vás těší manažerka neuromarketingu v CONFESS Research Erika Flégrová na telefonu + 420 731 179 379 nebo e-mailem flegrova@confess.cz.

VYUŽIJTE NEUROMARKETING, KDYŽ POTŘEBUJETE...

VÝSTUPY A CENA

Výstupem z neurotestu mohou být níže uvedená data. Rozsah výstupů se liší dle balíčku, který si objednáte. Pro více informací včetně cen a objednávky kontaktujte manažerku neuromarketingu v CONFESS Research Eriku Flégrovou na telefonu + 420 731 179 379 nebo e-mailem flegrova@confess.cz. Pro neurotest můžete zvolit vlastní rekrutační kriteria respondentů.

DETAILNÍ ANALÝZA BIOMETRICKÉHO MĚŘENÍ

SROVNÁNÍ VÝSLEDKŮ DLE VĚKU A POHLAVÍ

Výsledky neurotestů dodáme souhrnně pro všechny respondenty a k tomu odděleně podle pohlaví a věku. 

POROVNÁNÍ S ČESKÝM BENCHMARKEM

Výsledky z detailní biometrické analýzy srovnáme s obdobnými výsledky jiných českých reklam. Srovnání s českým benchmarkem vám dá jasnou informaci, jak si reklama povede na trhu v konkurenci mnoha dalších spotů.

MOTION PLAYER

Video, na kterém sekundu po sekundě uvidíte, jak diváci reagují: Kde došlo k pozitivnímu emočnímu zaujetí a kde k negativnímu, který okamžik vzbudil pozornost apod. Výsledky v motion playeru uvidíte i ve splitech dle pohlaví a věku. S motion playerem rychle a názorně získáte nejdůležitější výsledky neurotestu dané reklamy. 

REAKČNÍ ČASY

Před i po neurotestu reklamy změříme, do jaké míry si respondenti spojují určité atributy s vaší značkou. Měříme čas, který jim taková reakce zabere a tím zjistíme, jak silná takové propojení v jejich hlavě je. Porovnáním výsledků před a po neurotestu odkryjete vliv reklamy na vnímání vaší značky.

RECALL DOTAZNÍK

K neurotestu můžete získat doplňkový výzkum formou recall dotazníku. Probíhá již na vědomé úrovni a pomůže vám upřesnit fakta, která jsme zjistili z předchozího neurotestu. Díky recall dotazníku  zjistíte od respondentů následující:

MÁME ZKUŠENOSTI

Neuromarketing děláme v CONFESS Research od roku 2009. Našimi neurotesty prošly již stovky reklam. Patříme mezi ty nejzkušenější v Česku. Svěřte neuromarketingový test nám - kontaktujte Eriku Flégrovou, manažerku neurovýzkumů v CONFESS research: + 420 731 179 379, flegrova@confess.cz.

DOTAZY A OBJEDNÁVKY 

S dotazy a objednávkami se na vás těší Erika Flégrová, manažerka neurovýzkumů v CONFESS research: + 420 731 179 379, flegrova@confess.cz.

PREZENTACE NEUROMARKETINGU VE VAŠÍ FIRMĚ

Rádi vám představíme neuromarketing detailněji včetně ukázek výstupů, případových studií a dalších podrobností. Domluvte si bezplatnou prezentaci neuromarketingu přímo ve vaší firmě s manažerkou neuro výzkumů v CONFESS Research Erikou Flégrovou: + 420 731 179 379, flegrova@confess.cz.

 

NAŠE VÝHODY

inovace zkušenost spolehlivost entuziasmus praktické výstupy

NAŠI KLIENTI

zobrazit vše