FOTOREPORT z QT Inovační snídaně na téma: JAK DĚLAT STARÉ VĚCI NOVĚ. REVOLUCE? NE, JEN SAMETOVÉ ZMĚNY

FOTOREPORT z QT Inovační snídaně na téma: JAK DĚLAT STARÉ VĚCI NOVĚ. REVOLUCE? NE, JEN SAMETOVÉ ZMĚNY

FOTOREPORT

DĚKUJEME VÁM ZA ÚČAST – rádi jsme vás viděli a doufáme, že to bylo pro vás příjemné a přínosné ráno a také skvělá snídaně!

TÉMA


Realita – to je něco, po čem se ve výzkumu často volá. Jde ale vůbec vytvořit při výzkumu reálnou situaci? Nejsou výzkum a realita protimluvy?

Výzkumu, zejména kvantitativnímu, se často vyčítá, že v reálné situaci se zákazník zachová jinak, než deklaruje „od stolu“. Dokážeme respondentům zprostředkovat zkušenost, která nám pomůže pochopit jejich racionální i emocionální chování? Dokážeme se dívat i dopředu?
Co se stane, když ke starým problémům přistoupíme nově, vám na příkladech z reálných výzkumů ukázala Magda Nováková a Kristina Hanušová.
Měli jste i příležitost si osobně vyzkoušet, co zažívají respondenti při chuťových testech a zjistit, jestli to opravdu funguje. Testovali jsme nejen produkty, ale také koncepty a zmínili jsme i o castingu.
… a protože se snídaně konala jen pár dní po oslavách 30 let od „sametové“ revoluce, k zakousnutí nebylo nic jiného než Red Velvet :- )